فروش - زمین 375 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
250 000 €
666 €/m²
Property 32169 photo 1
  • کد شی 32169
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 375 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش زمین 375 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 300 متر مربع

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
296 280 € 360 €/m²
  • کد شی 23399
  • مربع متر 823 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
352 400 € 400 €/m²
  • کد شی 23407
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
350 000 € 391 €/m²
  • کد شی 23408
  • مربع متر 895 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
270 000 € 409 €/m²
  • کد شی 26338
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
330 000 € 1284 €/m²
  • کد شی 27147
  • مربع متر 257 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
250 000 € 666 €/m²
  • کد شی 32169
  • مربع متر 375 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
300 000 €
  • کد شی 35277
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
340 000 € 92 €/m²
  • کد شی 35955
  • مربع متر 3679 m²
فروش
220 000 € 15 €/m²
  • کد شی 39844
  • مربع متر 14400 m²
  • فاصله تا دریا 21000 m
فروش
250 000 € 478 €/m²
  • کد شی 39901
  • مربع متر 523 m²
  • فاصله تا دریا 400 m

اشتراک خبرنامه