فروش - زمین 823 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
296 280 €
360 €/m²
Property 23399 photo 1
Property 23399 photo 2
  • کد شی 23399
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 823 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 823 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 246 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
250 000 € 666 €/m²
  • کد شی 32169
  • مربع متر 375 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
300 000 €
  • کد شی 35277
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
400 000 €
  • کد شی 35278
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
340 000 € 92 €/m²
  • کد شی 35955
  • مربع متر 3679 m²
فروش
250 000 € 478 €/m²
  • کد شی 39901
  • مربع متر 523 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
250 000 € 420 €/m²
  • کد شی 39908
  • مربع متر 595 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
260 000 € 14 €/m²
  • کد شی 42081
  • مربع متر 18000 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
300 000 € 125 €/m²
  • کد شی 43792
  • مربع متر 2385 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
Recommended فروش
280 000 € 119 €/m²
  • کد شی 47703
  • مربع متر 2342 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
420 000 € 501 €/m²
  • کد شی 51676
  • مربع متر 837 m²

اشتراک خبرنامه