فروش - زمین 3625 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 100 000 €
303 €/m²
Property 32207 photo 1
  • کد شی 32207
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 3625 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 950 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش زمین 3625 متر مربع در لیماسول.بخشی از طرح شهری است.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 178 €/m²
  • کد شی 35997
  • مربع متر 5600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
990 000 € 211 €/m²
  • کد شی 36538
  • مربع متر 4683 m²
  • فاصله تا دریا 52 m
فروش
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • کد شی 37033
  • مربع متر 11914 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
900 000 € 64 €/m²
  • کد شی 37480
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
1 500 000 € 897 €/m²
  • کد شی 40660
  • مربع متر 1672 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
1 280 000 € 67 €/m²
  • کد شی 41151
  • مربع متر 19000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
1 300 000 € 117 €/m²
  • کد شی 44446
  • مربع متر 11085 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
950 000 € 707 €/m²
  • کد شی 46166
  • مربع متر 1342 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 500 000 € 174 €/m²
  • کد شی 46532
  • مربع متر 8607 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 200 000 € 112 €/m²
  • کد شی 48669
  • مربع متر 10632 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه