فروش - ویلا 630 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 400 000 €
3810 €/m²
Property 33038 photo 1
Property 33038 photo 2
Property 33038 photo 3
Property 33038 photo 4
Property 33038 photo 5
Property 33038 photo 6
Property 33038 photo 7
  • کد شی 33038
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 630 m²
  • مساحت زمین 5500 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2003
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 45 km

خدمات

  • استخر
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 630 متر مربع در لیماسول. طبقه همکف شامل 2 اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت, 2 انبار. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام, دوش. طبقه 2 شامل ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, استخر, باغ, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • کد شی 31459
  • مربع متر 575 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
3 000 000 € 4838 €/m²
  • کد شی 23758
  • مربع متر 620 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
3 450 000 € 4186 €/m²
  • کد شی 19439
  • مربع متر 824 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 295 000 € 8833 €/m²
  • کد شی 49254
  • مربع متر 373 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
2 930 000 € 5232 €/m²
  • کد شی 41276
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه