125 000 €
1238 €/m²
Property 62151 photo 1
Property 62151 photo 2
Property 62151 photo 3
Property 62151 photo 4
Property 62151 photo 5
Property 62151 photo 6
Property 62151 photo 7
Property 62151 photo 8
Property 62151 photo 9
Property 62151 photo 10
Property 62151 photo 11
Property 62151 photo 12
Property 62151 photo 13
Property 62151 photo 14
Property 62151 photo 15

Details

  • سال ساخت: 1950
  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 5300 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 17 km
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

خدمات

  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 101 متر مربع در کورفو. خانه خانه دارای طراحی داخلی {همچنین باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
150 000 € 920 €/m²
  • کد شی 21252
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • کد شی 21339
  • مربع متر 256 m²
  • Rooms 6
فروش
120 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 23049
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
110 000 € 1929 €/m²
  • کد شی 24267
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
175 000 € 2187 €/m²
  • کد شی 28792
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
130 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 31960
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 2
فروش
130 000 € 1529 €/m²
  • کد شی 31961
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
110 000 € 846 €/m²
  • کد شی 33544
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
160 000 € 727 €/m²
  • کد شی 37485
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
110 000 € 1466 €/m²
  • کد شی 44755
  • مربع متر 75 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m

اشتراک خبرنامه