فروش - اپارتمان 92 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
580 000 €
6304 €/m²
Property 33758 photo 1
Property 33758 photo 2
Property 33758 photo 3
Property 33758 photo 4
Property 33758 photo 5
  • کد شی 33758
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 92 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 92 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
730 000 € 4478 €/m²
  • کد شی 42489
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
525 000 € 5526 €/m²
  • کد شی 43705
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
851 000 € 6211 €/m²
  • کد شی 44118
  • مربع متر 137 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
600 000 € 5084 €/m²
  • کد شی 44286
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 44287
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4297 €/m²
  • کد شی 44293
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
489 000 € 5147 €/m²
  • کد شی 44483
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
850 000 € 7024 €/m²
  • کد شی 44952
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه