فروش - اپارتمان 95 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
525 000 €
5526 €/m²
Property 43705 photo 1
Property 43705 photo 2
Property 43705 photo 3
  • کد شی 43705
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 95 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2020
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 95 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6382 €/m²
  • کد شی 49491
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 3554 €/m²
  • کد شی 49563
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 49702
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
461 000 € 4852 €/m²
  • کد شی 49717
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
530 622 € 4279 €/m²
  • کد شی 49738
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 2
فروش
577 000 € 4507 €/m²
  • کد شی 50002
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 50523
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 50616
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه