فروش - اپارتمان 210 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
780 000 €
3714 €/m²
Property 45694 photo 1
Property 45694 photo 2
Property 45694 photo 3
Property 45694 photo 4
Property 45694 photo 5
Property 45694 photo 6
  • کد شی 45694
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 210 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • کف گرم
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 210 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم علام خطر, انبار. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
635 000 € 3023 €/m²
  • کد شی 32998
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 33330
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
1 125 000 € 5952 €/m²
  • کد شی 34282
  • مربع متر 189 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 37282
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 111 950 € 6464 €/m²
  • کد شی 37329
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه