فروش - اپارتمان 60 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
400 000 €
6667 €/m²
Property 34148 photo 1
Property 34148 photo 2
Property 34148 photo 3
Property 34148 photo 4
Property 34148 photo 5
Property 34148 photo 6
Property 34148 photo 7
Property 34148 photo 8
Property 34148 photo 9
  • کد شی 34148
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 60 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 60 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
336 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 5299
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 52421
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3437 €/m²
  • کد شی 55907
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 4
فروش
336 000 € 4048 €/m²
  • کد شی 56251
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 56811
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
339 000 € 4985 €/m²
  • کد شی 57978
  • مربع متر 68 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4036 €/m²
  • کد شی 61588
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 62481
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
335 000 € 4785 €/m²
  • کد شی 65297
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه