150 000 €
2500 €/m²
Property 34854 photo 1
Property 34854 photo 2
Property 34854 photo 3
Property 34854 photo 4
Property 34854 photo 5
Property 34854 photo 6
Property 34854 photo 7
Property 34854 photo 8
Property 34854 photo 9
Property 34854 photo 10
Property 34854 photo 11
Property 34854 photo 12
Property 34854 photo 13
Property 34854 photo 14
Property 34854 photo 15
Property 34854 photo 16
Property 34854 photo 17
Property 34854 photo 18
Property 34854 photo 19

Details

  • سال ساخت: 1973
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 60 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
170 000 € 4146 €/m²
  • کد شی 65308
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
180 000 € 4390 €/m²
  • کد شی 65309
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 4512 €/m²
  • کد شی 65311
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
210 000 € 2800 €/m²
  • کد شی 65365
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
170 000 € 1545 €/m²
  • کد شی 65402
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 3627 €/m²
  • کد شی 65408
  • مربع متر 51 m²
  • Rooms 2
فروش
190 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65592
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 2
فروش
220 000 € 1560 €/m²
  • کد شی 65593
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 4
فروش
208 000 € 2773 €/m²
  • کد شی 65595
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 2
فروش
125 000 € 1562 €/m²
  • کد شی 65788
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه