250 000 €
2500 €/m²
Property 35828 photo 1
Property 35828 photo 2
Property 35828 photo 3
Property 35828 photo 4
Property 35828 photo 5
Property 35828 photo 6
Property 35828 photo 7
Property 35828 photo 8
Property 35828 photo 9
Property 35828 photo 10
Property 35828 photo 11
Property 35828 photo 12
Property 35828 photo 13
Property 35828 photo 14

Details

  • سال ساخت: 1963
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 100 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 5744 €/m²
  • کد شی 65317
  • مربع متر 47 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 7941 €/m²
  • کد شی 65319
  • مربع متر 34 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5400 €/m²
  • کد شی 65320
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6750 €/m²
  • کد شی 65348
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65349
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65350
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9642 €/m²
  • کد شی 65351
  • مربع متر 28 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6585 €/m²
  • کد شی 65352
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 65354
  • مربع متر 39 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 9310 €/m²
  • کد شی 65355
  • مربع متر 29 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه