فروش - اپارتمان 124 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال ماروسی
380 000 €
3065 €/m²
Property 36694 photo 1
Property 36694 photo 2
Property 36694 photo 3
Property 36694 photo 4
Property 36694 photo 5
Property 36694 photo 6
Property 36694 photo 7
Property 36694 photo 8
Property 36694 photo 9
Property 36694 photo 10
Property 36694 photo 11
Property 36694 photo 12
Property 36694 photo 13

Details

  • سال ساخت: 2008
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 15600 m
  • فاصله از فرودگاه: 9 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 124 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, دوش. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
491 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 58952
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3
فروش
416 000 € 4378 €/m²
  • کد شی 58953
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 4583 €/m²
  • کد شی 58954
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
365 000 € 4679 €/m²
  • کد شی 58955
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
473 000 € 4592 €/m²
  • کد شی 58956
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
384 000 € 4517 €/m²
  • کد شی 58957
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4805 €/m²
  • کد شی 58958
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
411 000 € 4670 €/m²
  • کد شی 58959
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
382 000 € 4961 €/m²
  • کد شی 58960
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
498 000 € 4742 €/m²
  • کد شی 58961
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه