فروش - اپارتمان 123 m² در لارناکا

یونان قبرس لارناکا
417 850 €
3397 €/m²
Property 37009 photo 1
Property 37009 photo 2
Property 37009 photo 3
Property 37009 photo 4
  • کد شی 37009
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 123 m²
  • منطقه لارناکا
  • Location لارناکا (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2900 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 123 متر مربع در لارناکا. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , 2 حمام, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لارناکا

Location

حقایق مشابه

فروش
417 850 € 3397 €/m²
  • کد شی 37009
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 3
فروش
421 974 € 5480 €/m²
  • کد شی 37031
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 2
فروش
355 000 € 2191 €/m²
  • کد شی 45076
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 4347 €/m²
  • کد شی 45190
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 3578 €/m²
  • کد شی 45601
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 2
فروش
500 000 € 3649 €/m²
  • کد شی 45603
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 3736 €/m²
  • کد شی 45610
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4065 €/m²
  • کد شی 45611
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
355 200 € 4036 €/m²
  • کد شی 45659
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
435 000 € 3198 €/m²
  • کد شی 45768
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه