فروش - اپارتمان 118 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول موتاگیاکا
قیمت از 555 000 €
4703 €/m²
Property 49702 photo 1
Property 49702 photo 2
Property 49702 photo 3
Property 49702 photo 4
Property 49702 photo 5
Property 49702 photo 6
Property 49702 photo 7
Property 49702 photo 8
Property 49702 photo 9
Property 49702 photo 10
Property 49702 photo 11
Property 49702 photo 12
Property 49702 photo 13
Property 49702 photo 14
Property 49702 photo 15
Property 49702 photo 16
Property 49702 photo 17
Property 49702 photo 18
Property 49702 photo 19
Property 49702 photo 20
Property 49702 photo 21
Property 49702 photo 22
Property 49702 photo 23
Property 49702 photo 24
Property 49702 photo 25

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 960 m
  • فاصله از فرودگاه: 55 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • کف گرم
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 118 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
489 000 € 5147 €/m²
  • کد شی 44483
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
475 000 € 3492 €/m²
  • کد شی 44977
  • مربع متر 136 m²
  • Rooms 3
فروش
545 000 € 3044 €/m²
  • کد شی 45058
  • مربع متر 179 m²
  • Rooms 4
فروش
480 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 45123
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
637 500 € 5100 €/m²
  • کد شی 45127
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 6422 €/m²
  • کد شی 45131
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 45387
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
735 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 45561
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 3282 €/m²
  • کد شی 45573
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2791 €/m²
  • کد شی 45676
  • مربع متر 283 m²
  • فاصله تا دریا 700 m

اشتراک خبرنامه