فروش - اپارتمان 144 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
460 000 €
3194 €/m²
Property 45818 photo 1
Property 45818 photo 2
Property 45818 photo 3
Property 45818 photo 4
Property 45818 photo 5
  • کد شی 45818
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 144 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 144 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
510 000 € 3722 €/m²
  • کد شی 52332
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 3
فروش
380 000 € 3518 €/m²
  • کد شی 52358
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
545 547 € 5682 €/m²
  • کد شی 52379
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
373 680 € 3460 €/m²
  • کد شی 52435
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
501 228 € 3740 €/m²
  • کد شی 52440
  • مربع متر 134 m²
  • Rooms 4
فروش
385 000 € 2730 €/m²
  • کد شی 52956
  • مربع متر 141 m²
  • Rooms 3
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 54440
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
440 000 € 6875 €/m²
  • کد شی 55941
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
670 000 € 6203 €/m²
  • کد شی 55944
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
374 000 € 3309 €/m²
  • کد شی 56084
  • مربع متر 113 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه