فروش - زمین 6689 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
715 000 €
106 €/m²
Property 42294 photo 1
Property 42294 photo 2
Property 42294 photo 3
  • کد شی 42294
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 6689 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 10 km
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

توضیحات

برای فروش زمین 6689 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
900 000 € 64 €/m²
  • کد شی 37480
  • مربع متر 14000 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
740 000 € 70 €/m²
  • کد شی 38723
  • مربع متر 10554 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 39848
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
850 000 € 263 €/m²
  • کد شی 40530
  • مربع متر 3222 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
650 000 € 764 €/m²
  • کد شی 41153
  • مربع متر 850 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
715 000 € 106 €/m²
  • کد شی 42294
  • مربع متر 6689 m²
  • فاصله تا دریا 10000 m
فروش
950 000 € 707 €/m²
  • کد شی 46166
  • مربع متر 1342 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
690 000 € 110 €/m²
  • کد شی 48539
  • مربع متر 6261 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
980 000 € 310 €/m²
  • کد شی 52484
  • مربع متر 3153 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
890 000 € 1010 €/m²
  • کد شی 53100
  • مربع متر 881 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه