فروش - اپارتمان 118 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
420 000 €
3559 €/m²
Property 38052 photo 1
Property 38052 photo 2
Property 38052 photo 3
Property 38052 photo 4
Property 38052 photo 5
Property 38052 photo 6
Property 38052 photo 7
Property 38052 photo 8
  • کد شی 38052
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 118 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 118 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 5670 €/m²
  • کد شی 46944
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 2
فروش
470 000 € 3481 €/m²
  • کد شی 47015
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 48572
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 48787
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 5058 €/m²
  • کد شی 48791
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 48944
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 5862 €/m²
  • کد شی 49048
  • مربع متر 58 m²
  • Rooms 2
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6382 €/m²
  • کد شی 49491
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه