269 000 €
3202 €/m²
Property 38054 photo 1
Property 38054 photo 2
Property 38054 photo 3
Property 38054 photo 4
Property 38054 photo 5
Property 38054 photo 6
Property 38054 photo 7
Property 38054 photo 8
Property 38054 photo 9
Property 38054 photo 10
Property 38054 photo 11
Property 38054 photo 12
Property 38054 photo 13
Property 38054 photo 14
Property 38054 photo 15
Property 38054 photo 16
Property 38054 photo 17
Property 38054 photo 18
Property 38054 photo 19
Property 38054 photo 20
Property 38054 photo 21

Details

  • سال ساخت: 1982
  • سال نوسازی: 2000
  • سیستم گرمایش: گاز
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 84 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
270 000 € 7714 €/m²
  • کد شی 65359
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
285 000 € 9500 €/m²
  • کد شی 65482
  • مربع متر 30 m²
  • Rooms 2
فروش
297 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 65614
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 4636 €/m²
  • کد شی 65689
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
270 000 € 5510 €/m²
  • کد شی 65764
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
294 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65766
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65784
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 65812
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
250 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 65919
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 65944
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه