85 000 €
708 €/m²
Property 38756 photo 1
Property 38756 photo 2
Property 38756 photo 3
Property 38756 photo 4
Property 38756 photo 5
Property 38756 photo 6
Property 38756 photo 7
Property 38756 photo 8
Property 38756 photo 9
Property 38756 photo 10
Property 38756 photo 11
Property 38756 photo 12

Details

  • سال ساخت: 1910
  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 8 km
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باغ.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
96 000 € 872 €/m²
  • کد شی 14555
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
120 000 € 89 000 € 445 €/m²
  • کد شی 15857
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
120 000 € 1333 €/m²
  • کد شی 23049
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
110 000 € 1929 €/m²
  • کد شی 24267
  • مربع متر 57 m²
  • Rooms 2
فروش
100 000 € 675 €/m²
  • کد شی 30017
  • مربع متر 148 m²
  • Rooms 5
فروش
98 000 € 455 €/m²
  • کد شی 31847
  • مربع متر 215 m²
  • Rooms 4
فروش
110 000 € 846 €/m²
  • کد شی 33544
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
100 000 € 1098 €/m²
  • کد شی 43751
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3
فروش
110 000 € 1466 €/m²
  • کد شی 44755
  • مربع متر 75 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
100 000 € 1149 €/m²
  • کد شی 63893
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه