فروخته

فروش - اپارتمان 110 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Voula
520 000 €
4727 €/m²
Property 39972 photo 1
Property 39972 photo 2
Property 39972 photo 3
Property 39972 photo 4
Property 39972 photo 5
Property 39972 photo 6
Property 39972 photo 7
Property 39972 photo 8
Property 39972 photo 9
Property 39972 photo 10
Property 39972 photo 11
Property 39972 photo 12
Property 39972 photo 13
  • کد شی 39972
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 110 m²
  • مساحت زمین 260 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتیکا () | Voula (آتن - جنوب)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 1974
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 110 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
675 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 56769
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 5454 €/m²
  • کد شی 57679
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
419 000 € 5513 €/m²
  • کد شی 57983
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
765 000 € 8315 €/m²
  • کد شی 58415
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه