فروش - اپارتمان 154 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
810 000 €
5260 €/m²
Property 41277 photo 1
Property 41277 photo 2
Property 41277 photo 3
Property 41277 photo 4
Property 41277 photo 5
Property 41277 photo 6
Property 41277 photo 7
Property 41277 photo 8
Property 41277 photo 9
Property 41277 photo 10
  • کد شی 41277
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 154 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 154 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
852 000 € 8114 €/m²
  • کد شی 29402
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
800 000 € 5925 €/m²
  • کد شی 31868
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 10000 €/m²
  • کد شی 31993
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 7558 €/m²
  • کد شی 32708
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
840 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 33330
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
1 125 000 € 5952 €/m²
  • کد شی 34282
  • مربع متر 189 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه