فروش - اپارتمان 114 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 135 000 €
9956 €/m²
Property 46074 photo 1
Property 46074 photo 2
Property 46074 photo 3
Property 46074 photo 4
Property 46074 photo 5
Property 46074 photo 6
Property 46074 photo 7
Property 46074 photo 8
Property 46074 photo 9
  • کد شی 46074
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 114 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 30 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 114 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 000 000 € 3816 €/m²
  • کد شی 41255
  • مربع متر 262 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 200 000 € 4316 €/m²
  • کد شی 41264
  • مربع متر 278 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 150 000 € 6886 €/m²
  • کد شی 41265
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 211 000 € 5685 €/m²
  • کد شی 41319
  • مربع متر 213 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 323 000 € 4424 €/m²
  • کد شی 41320
  • مربع متر 299 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 270 000 € 14767 €/m²
  • کد شی 41321
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 230 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41325
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه