فروش - اپارتمان 139 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
700 000 €
5036 €/m²
Property 38567 photo 1
Property 38567 photo 2
Property 38567 photo 3
Property 38567 photo 4
Property 38567 photo 5
Property 38567 photo 6
  • کد شی 38567
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 139 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • طبقه: طبقه 3
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 139 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 7024 €/m²
  • کد شی 44952
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 11250 €/m²
  • کد شی 44955
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 2
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7798 €/m²
  • کد شی 44979
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
637 500 € 5100 €/m²
  • کد شی 45127
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 6422 €/m²
  • کد شی 45131
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45132
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
735 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 45561
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه