فروش - اپارتمان 138 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 960 000 €
14203 €/m²
Property 41328 photo 1
Property 41328 photo 2
Property 41328 photo 3
  • کد شی 41328
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 138 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 138 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 400 000 € 14201 €/m²
  • کد شی 24949
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4
فروش
2 245 980 € 6847 €/m²
  • کد شی 37331
  • مربع متر 328 m²
  • Rooms 5
فروش
2 090 000 € 16587 €/m²
  • کد شی 37610
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
2 020 700 € 8419 €/m²
  • کد شی 37852
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 930 000 € 13985 €/m²
  • کد شی 41323
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 960 000 € 14202 €/m²
  • کد شی 41328
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه