فروش - اپارتمان 232 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
1 580 000 €
6810 €/m²
Property 56951 photo 1
Property 56951 photo 2
Property 56951 photo 3
Property 56951 photo 4
Property 56951 photo 5
Property 56951 photo 6
Property 56951 photo 7
Property 56951 photo 8
Property 56951 photo 9
Property 56951 photo 10
Property 56951 photo 11
Property 56951 photo 12
Property 56951 photo 13
Property 56951 photo 14
Property 56951 photo 15
Property 56951 photo 16
Property 56951 photo 17
Property 56951 photo 18
Property 56951 photo 19
Property 56951 photo 20
Property 56951 photo 21
Property 56951 photo 22
Property 56951 photo 23
Property 56951 photo 24
Property 56951 photo 25
Property 56951 photo 26
Property 56951 photo 27
Property 56951 photo 28
Property 56951 photo 29
Property 56951 photo 30
  • کد شی 56951
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 232 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • طبقه: طبقه 3
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 232 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 380 000 € 9857 €/m²
  • کد شی 38940
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
1 431 000 € 7119 €/m²
  • کد شی 39436
  • مربع متر 201 m²
  • Rooms 5
فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 390 000 € 6150 €/m²
  • کد شی 41253
  • مربع متر 226 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 323 000 € 4424 €/m²
  • کد شی 41320
  • مربع متر 299 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 270 000 € 14767 €/m²
  • کد شی 41321
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه