فروش - اپارتمان 174 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 840 000 €
16322 €/m²
Property 41352 photo 1
Property 41352 photo 2
Property 41352 photo 3
  • کد شی 41352
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 174 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 15
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 174 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
4 000 000 € 7547 €/m²
  • کد شی 21437
  • مربع متر 530 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 700 000 € 7400 €/m²
  • کد شی 26181
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 6
فروش
3 900 000 € 11470 €/m²
  • کد شی 37782
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
3 980 000 € 17847 €/m²
  • کد شی 41297
  • مربع متر 223 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 500 000 € 9259 €/m²
  • کد شی 41625
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
2 600 000 € 11063 €/m²
  • کد شی 44807
  • مربع متر 235 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
2 785 000 € 13994 €/m²
  • کد شی 45146
  • مربع متر 199 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 12690 €/m²
  • کد شی 45147
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 4
فروش
2 700 000 € 19148 €/m²
  • کد شی 46206
  • مربع متر 141 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
2 500 000 € 3900 €/m²
  • کد شی 52451
  • مربع متر 641 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه