فروش - اپارتمان 219 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 290 000 €
5890 €/m²
Property 41663 photo 1
Property 41663 photo 2
Property 41663 photo 3
Property 41663 photo 4
Property 41663 photo 5
  • کد شی 41663
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 219 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 219 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 380 000 € 9857 €/m²
  • کد شی 38940
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
1 059 000 € 6266 €/m²
  • کد شی 39433
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4
فروش
1 221 000 € 7182 €/m²
  • کد شی 39435
  • مربع متر 170 m²
  • Rooms 4
فروش
1 431 000 € 7119 €/m²
  • کد شی 39436
  • مربع متر 201 m²
  • Rooms 5
فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 390 000 € 6150 €/m²
  • کد شی 41253
  • مربع متر 226 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 200 000 € 4316 €/m²
  • کد شی 41264
  • مربع متر 278 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 150 000 € 6886 €/m²
  • کد شی 41265
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m

اشتراک خبرنامه