فروش - اپارتمان 149 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 700 000 €
11409 €/m²
Property 40918 photo 1
Property 40918 photo 2
Property 40918 photo 3
Property 40918 photo 4
Property 40918 photo 5
Property 40918 photo 6
Property 40918 photo 7
Property 40918 photo 8
Property 40918 photo 9
Property 40918 photo 10
Property 40918 photo 11
Property 40918 photo 12
Property 40918 photo 13
Property 40918 photo 14
Property 40918 photo 15
Property 40918 photo 16
Property 40918 photo 17
Property 40918 photo 18
Property 40918 photo 19
Property 40918 photo 20
Property 40918 photo 21
Property 40918 photo 22
Property 40918 photo 23
Property 40918 photo 24
  • کد شی 40918
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 149 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 1000 m

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 149 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 040 000 € 17000 €/m²
  • کد شی 41346
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 16666 €/m²
  • کد شی 41350
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 060 000 € 17166 €/m²
  • کد شی 41351
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 16956 €/m²
  • کد شی 41354
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 090 000 € 17416 €/m²
  • کد شی 41355
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 370 000 € 17173 €/m²
  • کد شی 41358
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 120 000 € 17666 €/m²
  • کد شی 41359
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 150 000 € 17916 €/m²
  • کد شی 41363
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه