فروش - اپارتمان 144 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
1 250 000 €
8681 €/m²
Property 56357 photo 1
Property 56357 photo 2
Property 56357 photo 3
Property 56357 photo 4
Property 56357 photo 5
Property 56357 photo 6
Property 56357 photo 7
Property 56357 photo 8
Property 56357 photo 9
Property 56357 photo 10
Property 56357 photo 11
Property 56357 photo 12
Property 56357 photo 13
  • کد شی 56357
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 144 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • طبقه: طبقه 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • کف گرم
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 144 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
1 390 000 € 6150 €/m²
  • کد شی 41253
  • مربع متر 226 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 200 000 € 4316 €/m²
  • کد شی 41264
  • مربع متر 278 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 150 000 € 6886 €/m²
  • کد شی 41265
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 350 000 € 5094 €/m²
  • کد شی 41267
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 211 000 € 5685 €/m²
  • کد شی 41319
  • مربع متر 213 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 323 000 € 4424 €/m²
  • کد شی 41320
  • مربع متر 299 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 270 000 € 14767 €/m²
  • کد شی 41321
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه