فروش - اپارتمان 129 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال ایراکلیو
255 000 €
1977 €/m²
Property 41779 photo 1
Property 41779 photo 2
Property 41779 photo 3
Property 41779 photo 4
Property 41779 photo 5
Property 41779 photo 6
Property 41779 photo 7
Property 41779 photo 8
Property 41779 photo 9
Property 41779 photo 10
Property 41779 photo 11
Property 41779 photo 12

Details

  • سال ساخت: 1985
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 20000 m
  • فاصله از فرودگاه: 29 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 129 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
294 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65766
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
230 000 € 3239 €/m²
  • کد شی 65778
  • مربع متر 71 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 65784
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
240 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 65787
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
380 000 € 3762 €/m²
  • کد شی 65793
  • مربع متر 101 m²
  • Rooms 3
فروش
275 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 65812
  • مربع متر 45 m²
  • Rooms 2
فروش
305 000 € 3315 €/m²
  • کد شی 65813
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 5
فروش
250 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 65919
  • مربع متر 35 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5200 €/m²
  • کد شی 65944
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه