640 000 €
2133 €/m²
Property 41798 photo 1
Property 41798 photo 2
Property 41798 photo 3
Property 41798 photo 4
Property 41798 photo 5
Property 41798 photo 6
Property 41798 photo 7
Property 41798 photo 8
Property 41798 photo 9
Property 41798 photo 10
Property 41798 photo 11
Property 41798 photo 12
Property 41798 photo 13
Property 41798 photo 14
Property 41798 photo 15

Details

  • سال ساخت: 2005
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 8 km
  • فاصله از فرودگاه: 8 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 300 متر مربع در کورفو. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 24926
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 25224
  • مربع متر 128 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
750 000 € 2142 €/m²
  • کد شی 30368
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 32325
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 8
فروش
650 000 € 2600 €/m²
  • کد شی 33117
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 33717
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 6
فروش
600 000 € 2068 €/m²
  • کد شی 38919
  • مربع متر 290 m²
  • Rooms 6
فروش
640 000 € 2133 €/m²
  • کد شی 41798
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • کد شی 42192
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
900 000 € 2571 €/m²
  • کد شی 42301
  • مربع متر 350 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه