65 000 €
650 €/m²
Property 31189 photo 1
Property 31189 photo 2
Property 31189 photo 3
Property 31189 photo 4
Property 31189 photo 5
Property 31189 photo 6
Property 31189 photo 7
Property 31189 photo 8
Property 31189 photo 9

Details

  • سال ساخت: 1950
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 27 km
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 100 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 291 €/m²
  • کد شی 24280
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
65 000 € 866 €/m²
  • کد شی 26765
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • کد شی 29141
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 3
فروش
65 000 € 650 €/m²
  • کد شی 31189
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
60 000 € 666 €/m²
  • کد شی 35068
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
85 000 € 708 €/m²
  • کد شی 38756
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
65 000 € 955 €/m²
  • کد شی 38964
  • مربع متر 68 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
90 000 € 927 €/m²
  • کد شی 41731
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
55 000 € 500 €/m²
  • کد شی 42947
  • مربع متر 110 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
70 000 € 333 €/m²
  • کد شی 47136
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m

اشتراک خبرنامه