75 000 €
375 €/m²
Property 50193 photo 1
Property 50193 photo 2
Property 50193 photo 3
Property 50193 photo 4
Property 50193 photo 5
Property 50193 photo 6
Property 50193 photo 7
Property 50193 photo 8
Property 50193 photo 9
Property 50193 photo 10
Property 50193 photo 11
Property 50193 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 7
  • وضعیت: Old building
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 6
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 40 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 200 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه . طبقه 1 شامل 6 اتاق خواب. خانه دارای طرح دو نما {همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
96 000 € 872 €/m²
  • کد شی 14555
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
70 000 € 291 €/m²
  • کد شی 24280
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
90 000 € 80 000 € 529 €/m²
  • کد شی 29141
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 3
فروش
85 000 € 708 €/m²
  • کد شی 38756
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
65 000 € 955 €/m²
  • کد شی 38964
  • مربع متر 68 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
90 000 € 927 €/m²
  • کد شی 41731
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
70 000 € 333 €/m²
  • کد شی 47136
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
75 000 € 375 €/m²
  • کد شی 50193
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
65 000 € 812 €/m²
  • کد شی 59188
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
65 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 63881
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه