65 000 €
813 €/m²
Property 59188 photo 1
Property 59188 photo 2
Property 59188 photo 3
Property 59188 photo 4
Property 59188 photo 5
Property 59188 photo 6
Property 59188 photo 7
Property 59188 photo 8
Property 59188 photo 9
Property 59188 photo 10
Property 59188 photo 11
Property 59188 photo 12
Property 59188 photo 13
Property 59188 photo 14
Property 59188 photo 15
Property 59188 photo 16
Property 59188 photo 17
Property 59188 photo 18
Property 59188 photo 19
Property 59188 photo 20
Property 59188 photo 21
Property 59188 photo 22
Property 59188 photo 23
Property 59188 photo 24
Property 59188 photo 25
Property 59188 photo 26
Property 59188 photo 27

Details

  • سال ساخت: 1920
  • سال نوسازی: 2000
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 5700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 33 km
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • Storage room
  • در نیاز به روز شده

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 80 متر مربع در کورفو. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین باغ, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 291 €/m²
  • کد شی 24280
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
65 000 € 866 €/m²
  • کد شی 26765
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
65 000 € 650 €/m²
  • کد شی 31189
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
85 000 € 708 €/m²
  • کد شی 38756
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
65 000 € 955 €/m²
  • کد شی 38964
  • مربع متر 68 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
70 000 € 333 €/m²
  • کد شی 47136
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
60 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 50095
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
75 000 € 375 €/m²
  • کد شی 50193
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
65 000 € 812 €/m²
  • کد شی 59188
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
65 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 63881
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه