درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 2385 m² در لیماسول
یونان
قبرس
لیماسول
300 000 €
125 €/m²
کد شی
43792
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
2385 m²
منطقه
لیماسول
Location
لیماسول (قبرس)
Details
فاصله از دریا:
2000 m
فاصله از فرودگاه:
60 km
توضیحات
برای فروش زمین 2385 متر مربع در لیماسول.
لیماسول
Location
حقایق مشابه
فروش
414 800 €
400 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23385
مربع متر
1037 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
364 950 €
450 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23393
مربع متر
811 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
424 800 €
480 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23394
مربع متر
885 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
358 000 €
400 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23398
مربع متر
895 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
296 280 €
360 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23399
مربع متر
823 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
379 753 €
437 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23405
مربع متر
869 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
352 400 €
400 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23407
مربع متر
881 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
350 000 €
391 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
23408
مربع متر
895 m²
فاصله تا دریا
2200 m
فروش
440 000 €
696 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
26337
مربع متر
632 m²
فاصله تا دریا
6500 m
فروش
270 000 €
409 €/m²
زمین
لیماسول
کد شی
26338
مربع متر
660 m²
فاصله تا دریا
7500 m
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok