فروش - زمین 1037 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
414 800 €
400 €/m²
Property 23385 photo 1
Property 23385 photo 2
  • کد شی 23385
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 1037 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 2200 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 1037 متر مربع در لیماسول. امکان ساخت وجود دارد 311 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
369 600 € 400 €/m²
  • کد شی 23373
  • مربع متر 924 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
394 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23376
  • مربع متر 987 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
503 500 € 500 €/m²
  • کد شی 23377
  • مربع متر 1007 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
570 700 € 650 €/m²
  • کد شی 23378
  • مربع متر 878 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
613 600 € 650 €/m²
  • کد شی 23380
  • مربع متر 944 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
445 050 € 450 €/m²
  • کد شی 23382
  • مربع متر 989 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
414 800 € 400 €/m²
  • کد شی 23385
  • مربع متر 1037 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
616 850 € 650 €/m²
  • کد شی 23387
  • مربع متر 949 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
364 950 € 450 €/m²
  • کد شی 23393
  • مربع متر 811 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
424 800 € 480 €/m²
  • کد شی 23394
  • مربع متر 885 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m

اشتراک خبرنامه