150 000 €
920 €/m²
Property 21252 photo 1
Property 21252 photo 2
Property 21252 photo 3
Property 21252 photo 4
Property 21252 photo 5
Property 21252 photo 6

Details

  • سال ساخت: 1950
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 163 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, 2 آشپزخانه, 2 دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, 2 آشپزخانه, 2 دوش. خانه دارای طراحی داخلی

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • کد شی 21339
  • مربع متر 256 m²
  • Rooms 6
فروش
195 000 € 1083 €/m²
  • کد شی 23620
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 7
فروش
200 000 € 1481 €/m²
  • کد شی 23621
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
175 000 € 2187 €/m²
  • کد شی 28792
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
160 000 € 727 €/m²
  • کد شی 37485
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
200 000 € 769 €/m²
  • کد شی 38345
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 7
فروش
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • کد شی 39570
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
180 000 € 947 €/m²
  • کد شی 51752
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 3
فروش
160 000 € 1066 €/m²
  • کد شی 56995
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
150 000 € 1578 €/m²
  • کد شی 65083
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه