230 000 €
3151 €/m²
Property 45841 photo 1
Property 45841 photo 2
Property 45841 photo 3
Property 45841 photo 4
Property 45841 photo 5
Property 45841 photo 6
Property 45841 photo 7
Property 45841 photo 8
Property 45841 photo 9
Property 45841 photo 10
Property 45841 photo 11
Property 45841 photo 12
Property 45841 photo 13
Property 45841 photo 14
Property 45841 photo 15
Property 45841 photo 16

Details

  • سال ساخت: 1983
  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 73 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, کولر, سایبان, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
185 000 € 2341 €/m²
  • کد شی 6260
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 2176 €/m²
  • کد شی 8127
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
190 000 € 3064 €/m²
  • کد شی 34805
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 2102 €/m²
  • کد شی 44245
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 50423
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 57683
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 2534 €/m²
  • کد شی 59325
  • مربع متر 73 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 2434 €/m²
  • کد شی 60318
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
185 000 € 4512 €/m²
  • کد شی 65311
  • مربع متر 41 m²
  • Rooms 2
فروش
185 000 € 3627 €/m²
  • کد شی 65408
  • مربع متر 51 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه