فروش - اپارتمان 141 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 700 000 €
19149 €/m²
Property 46206 photo 1
Property 46206 photo 2
Property 46206 photo 3
Property 46206 photo 4
Property 46206 photo 5
Property 46206 photo 6
Property 46206 photo 7
Property 46206 photo 8
Property 46206 photo 9
Property 46206 photo 10
Property 46206 photo 11
Property 46206 photo 12
Property 46206 photo 13
  • کد شی 46206
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 141 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2021
  • فاصله از دریا: 40 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • کف گرم
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 141 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, چمن, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 840 000 € 17005 €/m²
  • کد شی 41361
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 960 000 € 17011 €/m²
  • کد شی 41364
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 880 000 € 17245 €/m²
  • کد شی 41365
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 180 000 € 18166 €/m²
  • کد شی 41367
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 000 000 € 17241 €/m²
  • کد شی 41368
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 980 000 € 17847 €/m²
  • کد شی 41461
  • مربع متر 223 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 500 000 € 9259 €/m²
  • کد شی 41625
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
2 280 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 41664
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه