فروش - اپارتمان 186 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 570 000 €
13817 €/m²
Property 41285 photo 1
Property 41285 photo 2
Property 41285 photo 3
  • کد شی 41285
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 186 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 17
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 186 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 180 000 € 18166 €/m²
  • کد شی 41367
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 000 000 € 17241 €/m²
  • کد شی 41368
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 500 000 € 9259 €/m²
  • کد شی 41625
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 6
فروش
2 280 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 41664
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 5
فروش
2 200 000 € 14666 €/m²
  • کد شی 42950
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
2 257 200 € 17914 €/m²
  • کد شی 44433
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • کد شی 44730
  • مربع متر 152 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
2 600 000 € 11063 €/m²
  • کد شی 44807
  • مربع متر 235 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
2 220 000 € 16204 €/m²
  • کد شی 45137
  • مربع متر 137 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه