فروش - اپارتمان 87 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - شمال ماروسی
315 000 €
3621 €/m²
Property 46693 photo 1
Property 46693 photo 2
Property 46693 photo 3
Property 46693 photo 4
Property 46693 photo 5
Property 46693 photo 6
Property 46693 photo 7
Property 46693 photo 8

Details

  • سال ساخت: 1982
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 18000 m
  • فاصله از فرودگاه: 30 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 87 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
460 000 € 3833 €/m²
  • کد شی 44105
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 4375 €/m²
  • کد شی 45899
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4404 €/m²
  • کد شی 45904
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3620 €/m²
  • کد شی 46693
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
450 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 46911
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 47421
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
285 000 € 2567 €/m²
  • کد شی 48546
  • مربع متر 111 m²
  • Rooms 3
فروش
420 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 48707
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 5
فروش
317 000 € 3302 €/m²
  • کد شی 48749
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
360 000 € 1800 €/m²
  • کد شی 49270
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه