فروش - اپارتمان 179 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
545 000 €
3045 €/m²
Property 45058 photo 1
Property 45058 photo 2
Property 45058 photo 3
Property 45058 photo 4
Property 45058 photo 5
Property 45058 photo 6
Property 45058 photo 7
  • کد شی 45058
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 179 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 179 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
547 000 € 3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • مربع متر 156 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
810 000 € 5259 €/m²
  • کد شی 41277
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
780 000 € 5064 €/m²
  • کد شی 41278
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
711 000 € 4740 €/m²
  • کد شی 41313
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
565 000 € 5231 €/m²
  • کد شی 41661
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 2
فروش
620 000 € 6200 €/m²
  • کد شی 41711
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه