فروش - اپارتمان 134 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
501 228 €
3741 €/m²
Property 52440 photo 1
Property 52440 photo 2
Property 52440 photo 3
Property 52440 photo 4
Property 52440 photo 5
Property 52440 photo 6
Property 52440 photo 7
Property 52440 photo 8
Property 52440 photo 9
Property 52440 photo 10
Property 52440 photo 11
Property 52440 photo 12
Property 52440 photo 13
  • کد شی 52440
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 134 m²
  • مساحت زمین 128 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 134 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 11224 €/m²
  • کد شی 42315
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
735 000 € 8546 €/m²
  • کد شی 42316
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 42405
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
708 000 €
  • کد شی 42422
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
730 000 € 4478 €/m²
  • کد شی 42489
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
525 000 € 5526 €/m²
  • کد شی 43705
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
600 000 € 5084 €/m²
  • کد شی 44286
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 44287
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4297 €/m²
  • کد شی 44293
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 4
فروش
489 000 € 5147 €/m²
  • کد شی 44483
  • مربع متر 95 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه