فروش - اپارتمان 136 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Lemesos
قیمت از 1 540 000 €
11324 €/m²
Property 47030 photo 1
Property 47030 photo 2
Property 47030 photo 3
Property 47030 photo 4
Property 47030 photo 5

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 136 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 010 000 € 16750 €/m²
  • کد شی 41342
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 270 000 € 16449 €/m²
  • کد شی 41345
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 040 000 € 17000 €/m²
  • کد شی 41346
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 16666 €/m²
  • کد شی 41350
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 060 000 € 17166 €/m²
  • کد شی 41351
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 090 000 € 17416 €/m²
  • کد شی 41355
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 120 000 € 17666 €/m²
  • کد شی 41359
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 150 000 € 17916 €/m²
  • کد شی 41363
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 180 000 € 18166 €/m²
  • کد شی 41367
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه