60 000 €
667 €/m²
Property 35068 photo 1
Property 35068 photo 2
Property 35068 photo 3
Property 35068 photo 4
Property 35068 photo 5
Property 35068 photo 6
Property 35068 photo 7
Property 35068 photo 8
Property 35068 photo 9

Details

  • وضعیت: Old building
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 12 km
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 90 متر مربع در کورفو. خانه یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 291 €/m²
  • کد شی 24280
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 6
فروش
65 000 € 866 €/m²
  • کد شی 26765
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
65 000 € 650 €/m²
  • کد شی 31189
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
60 000 € 666 €/m²
  • کد شی 35068
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
65 000 € 955 €/m²
  • کد شی 38964
  • مربع متر 68 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
70 000 € 333 €/m²
  • کد شی 47136
  • مربع متر 210 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
60 000 € 1500 €/m²
  • کد شی 50095
  • مربع متر 40 m²
  • Rooms 2
فروش
75 000 € 375 €/m²
  • کد شی 50193
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
65 000 € 812 €/m²
  • کد شی 59188
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 4
فروش
65 000 € 1160 €/m²
  • کد شی 63881
  • مربع متر 56 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه