فروخته

فروش - اپارتمان 125 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب گلیفادا
385 000 €
3080 €/m²
Property 47707 photo 1

Details

  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 125 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 2671 €/m²
  • کد شی 5454
  • مربع متر 131 m²
  • Rooms 4
فروش
570 000 € 3877 €/m²
  • کد شی 5879
  • مربع متر 147 m²
  • Rooms 5
فروش
380 000 € 2992 €/m²
  • کد شی 6082
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 6
فروش
350 000 € 5833 €/m²
  • کد شی 7799
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
470 000 € 3700 €/m²
  • کد شی 7940
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 10967
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
360 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 12056
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 4147 €/m²
  • کد شی 12804
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 15142
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه