550 000 €
4583 €/m²
Property 59703 photo 1
Property 59703 photo 2
Property 59703 photo 3
Property 59703 photo 4
Property 59703 photo 5
Property 59703 photo 6
Property 59703 photo 7
Property 59703 photo 8
Property 59703 photo 9
Property 59703 photo 10
Property 59703 photo 11
Property 59703 photo 12
Property 59703 photo 13
Property 59703 photo 14
Property 59703 photo 15
Property 59703 photo 16
Property 59703 photo 17
Property 59703 photo 18
Property 59703 photo 19
Property 59703 photo 20
Property 59703 photo 21
Property 59703 photo 22
Property 59703 photo 23
Property 59703 photo 24
Property 59703 photo 25
Property 59703 photo 26
Property 59703 photo 27
Property 59703 photo 28
Property 59703 photo 29
Property 59703 photo 30

Details

  • طبقه: طبقه 6
  • سال ساخت: 2000
  • سال نوسازی: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 130 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
553 000 € 6583 €/m²
  • کد شی 65337
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
624 500 € 6643 €/m²
  • کد شی 65338
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
614 000 € 6395 €/m²
  • کد شی 65339
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
536 000 € 6536 €/m²
  • کد شی 65340
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
587 500 € 6994 €/m²
  • کد شی 65341
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
615 000 € 6988 €/m²
  • کد شی 65342
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
596 000 € 6850 €/m²
  • کد شی 65343
  • مربع متر 87 m²
  • Rooms 3
فروش
584 000 € 6790 €/m²
  • کد شی 65344
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 4240 €/m²
  • کد شی 65448
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 4
فروش
620 000 € 4133 €/m²
  • کد شی 65460
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه