فروخته

فروش - اپارتمان 112 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب Palaio Faliro
445 000 €
3973 €/m²
Property 47776 photo 1

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1100 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 112 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
610 000 € 5596 €/m²
  • کد شی 64675
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 3962 €/m²
  • کد شی 64689
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 6545 €/m²
  • کد شی 64833
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
435 000 € 5723 €/m²
  • کد شی 64893
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3278 €/m²
  • کد شی 65026
  • مربع متر 122 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 4438 €/m²
  • کد شی 65047
  • مربع متر 89 m²
  • Rooms 3
فروش
426 000 € 3276 €/m²
  • کد شی 65119
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6666 €/m²
  • کد شی 65133
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
630 000 € 5478 €/m²
  • کد شی 65195
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 4939 €/m²
  • کد شی 65222
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه