384 000 €
4518 €/m²
Property 58957 photo 1
Property 58957 photo 2
Property 58957 photo 3
Property 58957 photo 4
Property 58957 photo 5
Property 58957 photo 6
Property 58957 photo 7
Property 58957 photo 8
Property 58957 photo 9
Property 58957 photo 10
Property 58957 photo 11
Property 58957 photo 12
Property 58957 photo 13
Property 58957 photo 14
Property 58957 photo 15
Property 58957 photo 16
Property 58957 photo 17
Property 58957 photo 18
Property 58957 photo 19
Property 58957 photo 20
Property 58957 photo 21
Property 58957 photo 22
Property 58957 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 85 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 57670
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
365 000 € 4866 €/m²
  • کد شی 57974
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
419 000 € 5513 €/m²
  • کد شی 57983
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
440 000 € 5432 €/m²
  • کد شی 58948
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3883 €/m²
  • کد شی 58949
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
404 000 € 4590 €/m²
  • کد شی 58950
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
374 000 € 4857 €/m²
  • کد شی 58951
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه