فروش - زمین 6261 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
690 000 €
110 €/m²
Property 48539 photo 1
Property 48539 photo 2
Property 48539 photo 3
  • کد شی 48539
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 6261 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • Floor area ratio: 9
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 5 km
  • فاصله از فرودگاه: 42 km

توضیحات

برای فروش زمین 6261 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 143 €/m²
  • کد شی 28896
  • مربع متر 5217 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
590 000 € 1008 €/m²
  • کد شی 32170
  • مربع متر 585 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
1 000 000 € 312 €/m²
  • کد شی 32180
  • مربع متر 3200 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
780 000 € 760 €/m²
  • کد شی 32523
  • مربع متر 1026 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 35208
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
900 000 €
  • کد شی 35318
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
1 000 000 € 178 €/m²
  • کد شی 35997
  • مربع متر 5600 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
650 000 € 940 €/m²
  • کد شی 36217
  • مربع متر 691 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
990 000 € 211 €/m²
  • کد شی 36538
  • مربع متر 4683 m²
  • فاصله تا دریا 52 m
فروش
825 000 € 191 €/m²
  • کد شی 37479
  • مربع متر 4300 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m

اشتراک خبرنامه